asansörlü nakliyat

Çiğli Asansörlü Nakliyat

Taşınmak herkes açısından endişe verici ve karışık bir faaliyet olsa da sektörel ve yöntemsel gelişimler yardımı ile son dönemlerde kayda değer biçimde kolaylaşmış ve güvenceli bir duruma ilerlemiştir.

Asansörlü taşımacılık veya büro taşıma, bu taşımacılık şekillerinden bir tanesidir ve taşınma işlemini fazlasıyla basitleştirmiştir. Sevk edilmesi zor ve büyük tüm eşya ve malzemelerin, asansör aracılığı ile nakliyesi, daha az bir zamanda ve nispeten güvenli biçimde mümkündür. Asansörlü nakliyat kullanan nitelikli bir nakliyat organizasyonu desteği ile taşınmak önceden olduğu gibi zor olmayacak ve adeta huzurlu olacaktır.

Taşıma işlemleri öncesinde planlama yapılır. Nakilleri yapılacak tüm eşyaların tespiti sonucunda asansörün gerekeceği yük ve eşyaların bulunduğu da belirlenmişse, eşya nakli planlamasına asansörlü nakliyat hizmeti de dahil edilir. Asansör aracı kullanmak suretiyle insan gücünün eksik kalacağı ağırlık ve büyüklükte bulunabilecek eşya ve malzemeler, kolaylıkla taşınır. Asansör kullanılarak yapılan evden eve nakliyat hizmetleri, nispeten az sürede sonuçlandırılabilir. Şahısların oldukça uzun sürede taşıyabildiği ev eşyaları, asansörlü taşımacılık işlemleri yardımıyla çok daha kısa bir süre zarfında istenen yerine yerleştirilebilir.

Asansör kullanılarak yapılan taşıma alanında altyapısında var olan kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan kuruluşumuz, eşya ve yüklerinizin sağlam bir halde transferlerini sağlar.

» İzmir Asansörlü Nakliyat

 

Çiğli Kardeşler Nakliyat Hakkında Müşteri Açıklamaları

 • avatar resmi
  Ramazan DEMİR

  Çiğli içerisinde asansörlü nakliye hizmeti olan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin başka taşımacılık firmalarına kıyasla daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın taşınması hususunda bu firmayla anlaşmaya vardım. Firmanın yetkilisi İkbal bey ile irtibat halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam çizilmedi. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm Çiğli'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Alper DOĞAN

  Tavsiye sonucunda Çiğli Kardeşler Taşımacılık ile konuştum ve bu firma ile dairemi taşıdım. Mahmut bey ile beraberindeki arkadaşlar gerçekten beklediğim şekilde vazifelerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlemini yaptılar ve sıkıntısız bir şekilde taşınma işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Aylin AKDUMAN

  Eşyalarımı Çiğli'den Antalya'ya Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası taşıma konusu bakımından başarılı bir nakliye firması. Mükemmel bir organizasyonları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemdeki her şeyi güzelce sardılar. Titiz ve ayrıca düzgün çalıştılar. Kardeşler Nakliyatı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.