Eşya Depolama

Çiğli Eşya Depolama

Eşya muhafazası, şirketimizin organize ettiği güvenli hizmetlerden bir tanesidir. Depolama, her hangi bir eşya çeşidinin (örnek olarak araba ve motorlu araçlar, işyeri eşyaları, evlerinizde var olan eşyalar, muhafaza etmek mecburiyetinde olduğunuz fazlalık eşya ve malzemeler, sandıklar bunun gibi) kapalı antrepolarda ve özel sandıklarda muhafaza edilmesi faaliyetidir.

Şirketimiz, Çiğli'de ev nakliyat ve iş yeri nakliye süreçleriyle müştereken, hizmet sunduğu birey ve kuruluşların istemleri çevresinde elverişli bir fiyatlandırmayla belli süreli depolama işlemleri de sunmaktadır. 1 seneliğine ve daha uzun süreli eşya muhafazası anlaşmalarında 1 kereliğine mahsus olacak şekilde nakliye bedelsizdir.

Daimi olarak güvenlik elemanlarınca korunan depolama merkezlerimiz, her türlü afete karşın da teminat kapsamındadır.

Firmamızca tespit edilen eşya eşya depolama ücretleri, oldukça makul fiyatlardır. Sonradan ekstra ücretler tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün fiyatlandırma, ekspertiz aşamasında müşterilerimize sunulmaktadır. Hizmet sunduğumuz kişi ve kurumların rızalarının planlandığı depolama hizmetlerinde, zorunlu her bir olgu şirketimizce hesaba katılmıştır.

» İzmir Eşya Depolama

 

Çiğli Kardeşler Nakliyat Hakkında Müşteri Açıklamaları

 • avatar resmi
  Ramazan DEMİR

  Çiğli içerisinde asansörlü nakliye hizmeti olan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin başka taşımacılık firmalarına kıyasla daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın taşınması hususunda bu firmayla anlaşmaya vardım. Firmanın yetkilisi İkbal bey ile irtibat halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam çizilmedi. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm Çiğli'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Alper DOĞAN

  Tavsiye sonucunda Çiğli Kardeşler Taşımacılık ile konuştum ve bu firma ile dairemi taşıdım. Mahmut bey ile beraberindeki arkadaşlar gerçekten beklediğim şekilde vazifelerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlemini yaptılar ve sıkıntısız bir şekilde taşınma işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Aylin AKDUMAN

  Eşyalarımı Çiğli'den Antalya'ya Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası taşıma konusu bakımından başarılı bir nakliye firması. Mükemmel bir organizasyonları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemdeki her şeyi güzelce sardılar. Titiz ve ayrıca düzgün çalıştılar. Kardeşler Nakliyatı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.