evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Evden eve taşıma faaliyetleri, ev nakliyesi kademelerinin, möble, evlerde mevcut bulunan makineler yahut diğer malzemelerin ziyan almaması gerekçesi çerçevesinde tüm önlemlerin alınması kapsamında, belli bir düzenle uygulanmasıdır. Evlerinizde bulunan eşyaların toplanması, paketlenerek zarar olasılığına karşılık önlem alınması, kamyon veya kamyonetle ile taşınarak yeni pozisyonlarına güvenle iletilmesi işlemlerini kapsar.

Evden Eve Taşıma Ne yönde bir Anlam İhtiva Eder? Nasıl İcra Edilir?

Evden Eve Nakliyat, ev eşyalarının yeni eve taşınmasında, ev veya ofis eşyalarının hasar görmesini önleyici tedbirlerle beraber, tecrübeli personel tarafından demonte ve monte işlerinin de yapıldığı elit bir nakliye yöndemidir.

Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Evden Eve Nakliye yalnızca evlerinizde bulunan eşyaların nakledilmesi şeklinde yapılabileceği gibi, taşınacağınız evde tüm eşya ve materyallerin tam olarak yerleştirilmesi şeklinde de olabilmektedir.

Evinizde bulunan eşyaların ziyan görmeye izin verilmemesi niyetiyle, bulundukları konumda sökme işlemleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek başka bir eve nakledilmesi ile yeniden monte edilmeleri ve kullanıma hazırlıklı hale getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık işlemlerinin esasını oluşturmaktadır.

Taşınma işleminin en başta gelen parçası ve vazgeçilmezi haline gelen evden eve nakliye, mesleğinin tamamen ehli bir ekip tarafından uygulanmadığı hallerde ağır ve telafisi imkan dahilinde olmayan zor durumlara sebeb olabilmektedir. Eşyalarınızı taşımaları için teslim ettiğiniz firmanın, alanında yetişmiş ve deneyimli bir ekibi, kapalı ve çelik kasalı evden eve nakliyat araçları ve sağlam kurumsal yapısı ile emniyet telkin eden bir firma olması mecburi gerekliliktir.

Evden eve nakliyat sektöründe aslen lüzum atfedilmesi gereken unsur paketlemedir. Nakil işlemleri yapılacak mobilya, materyal ve taşınacak mekanda bulunan eşyaların, kullanım çeşitlerine göre tespit edilen değişik ambalaj malzemeleriyle ambalajlanarak nakliye için hazırlıklı duruma getirilmeleri son derece ehemmiyetlidir.

Kaliteli ve ehliyetli bir takviyeyle sıkıntısız bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve taşımacılık ne demektir? sualini bir çok insan sormakta ve bu ifadenin sadece taşınma anlamıyla düşünülmesi de tatmin edici olmayan bir bilgi anlamıyla kabul edilmektedir. Taşınma programında direkt faaliyete geçmeden evvel, çok iyi bir programlama programı yapılmalıdır.

İşletmemizin sahasında profesyonelleşmiş ve aynı zamanda deneyimli elemanları yardımıyla, taşınmanın bütün sıkıntısından kolay bir şekilde uzak kalabilir ve hiçbir bir problemle karşılaşmadan taşınacağınız yere geçiş yapabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Organizasyonu Sırasında Gerçekleştirilen Aşamalar

- Eksper incelemesi: Taşıma işlemlerinin tam kapsamıyla uygun uygulanması doğrultusunda taşınacak mekanda inceleme içeriğini belirten ve firmamızın ücretsiz arz ettiği eksper hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

- Sigortalama: Taşımacılık sigortası, eşya ve yüklerinizi nakliyat süreçleri sırasında olasılık dahilinde olan ve arzu edilmeyen durumlara ve hasarlara karşı emniyet kapsamında tutar.

- Söküm ve Montaj: Eşya ve yüklerinizin doğru biçimde sarımları, kamyon veya tıra dengeli istiflenebilmesi ve daha emniyetli nakledilmesi amacıyla demonte işlemleri ekibimizce yerine getirilmektedir. Aynı zamanda Elbise dolapları gibi parçalarına ayrılarak nakledilen mobilyalarınız, taşındıkları adreste tesbip ettiğiniz şekilde pozisyonlandırılarak tekrar ekibimiz tarafından monte edilir.

- Ambalaj ve Ambalajlama: Elektrikli eşyalar, mobilyalar, mutfak eşyaları ve diğer ev eşyaları için çeşitli paketleme malzemeleri kullanılmak suretiyle ambalajlama metodları uygulanmaktadır.

- Taşıyıcı araca istifleme: Demonteleri ve sarımları yapılmış olan mobilya ve diğer yüklerinizin nakliye sırasında sarsıntılara karşın alınacak en iyi önlem, taşıma aracına istiflenerek yüklenmesiyle mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: Yeni adrese nakledilen ve kurulumları yapılan eşya ve malzemeleriniz sizin belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya hazır edilir.

- Ev eşyası depolama: Eşya barındırma programı olan şirketimizle bağlantıya geçerek gereken korunaklı sandıklarınızı isteyebilir, kaliteli ve güvenli ev eşyası depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kurumumuzca Evden eve nakliyat faaliyetlerinde bilhassa eşya güvenliği konusuna etraflıca dikkat edilmektedir. Kurumsal bir firma anlayışının sağladığı mütehassıs görüş sonucunda, eşyaların çalınması veya tahrip olması gibi hadiselerin önlenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında kurumumuzun her türlü bütçeye müsait ücretlendirme aranjmanı sonucunda, herkes kolayca söz konusu hizmetimizden yararlanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin herhangi bir problemle karşılaşmadan ve emniyetli koşullar kapsamında nakledilmesi ve yerleştirilmesi için, işletmemize her zaman güvenebilirsiniz.

» İzmir Evden Eve Nakliyat