Ofis Taşıma

Çiğli Ofis Taşıma

Firmamız Çiğli Büro Taşıma kuruluşları arasında sağlam organize özelllikleri ve ayrıca koşulsuz müşteri memnuniyeti bakış açısına sahip belirgin niteliklere haiz bir kuruluştur.

İşyeri transferi öteki taşıma çeşitlerinden ayrıcalıklı şekilde çok daha dikkat ve aynı zamanda potansiyel isteyen bir nakliye biçimidir.

İş yeri taşıma hizmetleri için öncelikle ekspertiz uzmanımız adresinize gelerek iş yerinizin taşıma koşullarını analiz eder. İnceleme bitiminde etüt çalışması yapılır.

Taşıma günü taşımamn daha süratli ve zahmetsiz yapılması için iş yerinde bulunan eşya ve malzemeler odalara ayrılarak nakledilir. Dökümanların bulunduğu dolaplar ve iş yeri mobilyalarının söküm işlemleri daha seri olabilmesi amacıyla elektrikli söküm aletleri tercih edilmektedir. İş yerinizde var olan eşyaların hepsi avrupadan getirttiğimiz baloncuklu kraft kağıtlara sarılarak ambalajlanır. Dosya ile masa aksesuarlarıysa kolilere yerleştirilmek suretiyle üstlerine gereken açıklayıcı bilgi yazılmak suretiyle karışıklık engellenir.

Kurumumuz ofis taşımacılığı işlemlerini güvence kapsamına almaktadır.

Çiğli Ofis Taşımacılığı kapsamında uzun zamandır lider konumunu korumakta olan şirketimiz Kardeşler Taşımacılık, itimat ve sadakat ile ihtiyaç sahiplerine hizmetlerde bulunmaktadır.

» İzmir Ofis Taşıma

 

Çiğli Kardeşler Nakliyat Hakkında Müşteri Açıklamaları

 • avatar resmi
  Ramazan DEMİR

  Çiğli içerisinde asansörlü nakliye hizmeti olan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin başka taşımacılık firmalarına kıyasla daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın taşınması hususunda bu firmayla anlaşmaya vardım. Firmanın yetkilisi İkbal bey ile irtibat halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam çizilmedi. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm Çiğli'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Alper DOĞAN

  Tavsiye sonucunda Çiğli Kardeşler Taşımacılık ile konuştum ve bu firma ile dairemi taşıdım. Mahmut bey ile beraberindeki arkadaşlar gerçekten beklediğim şekilde vazifelerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlemini yaptılar ve sıkıntısız bir şekilde taşınma işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Aylin AKDUMAN

  Eşyalarımı Çiğli'den Antalya'ya Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası taşıma konusu bakımından başarılı bir nakliye firması. Mükemmel bir organizasyonları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemdeki her şeyi güzelce sardılar. Titiz ve ayrıca düzgün çalıştılar. Kardeşler Nakliyatı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.