şehirler arası nakliyat

Şiğli Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler arası taşımacılık, bölgesel nakliyata nispeten uzun mesafeli transfer şeklidir. Nakliyat itibariyle farkları bulunmamaktadır. Şehirler arası taşımada uzaklık önemli oranda fazladır. Bu nedenle, bu gaye gayesiyle sevk edilecek taşıma araçlarının uzak yola dayanıklı ve güvenilir yapıda bulunması icap etmektedir. Kuruluşumuzun yararınıza sunduğu illerarası nakliye araçları, dirençli ve korunaklıdır.

Şehirler Arası Taşıma Nedir? Ne şekilde Yapılmaktadır?

Zamanımız taşıma teknolojisinin gelişme göstermesiyle, çelik kasa kamyonların konforu ve güvenliği artmıştır. İller arası Taşımacılık kapsamında, değişik kamyonları istihdam eden şirketimiz, süratli ve hassas eşya nakli eylemleri sunmaktadır. Türkiye'nin her tarafına illerarası taşıma hizmetleri veren işletmemiz, müşterilerimizin taleplerine en ciddi şekilde yanıt verebilmek gayesiyle, gereken bütün koşulları ifa etmektedir. Şehirler arası evden eve nakliye işlerinde, deneyimli elemanlar görev yapar. Aynı zamanda işletmemizin kullandığı profesyonel çalışma şekilleriyle en hassas nakliyat işleri icra edilmektedir.

Şehirlerarası Nakliye Nasıl İcra Edilir?

Yerinde İnceleme işlemiyle nakliye işlemleri başlar ve gerekli nakliye aracı, eksper raporu ile tespit edilir. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde taşınacak mekanda mevcut bulunan tüm ev eşyaları ve cihazlar sigortalanır. Kırılgan eşyalarınızın kendine özgü ambalaj malzemeleriyle ambalajlanması ve diğer tüm eşyaların paketlenmesi aşamasından sonra, taşıma için sevk edilmiş taşıma aracına eşyalar yüklenir. İlk önce ağır ve sağlam mobilyalar indirilir ve akabinde kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar yüklenir.

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın ev eşyası nakli faaliyeti hususunda kendine özgü bir şekilde üretilmesiyle, şehirlerarası taşımada ev eşyası emniyeti tam olarak temin edilmektedir.

Organizasyonumuz için Vatandaşlarımızın memnuniyeti temel hedefimizdir.

İller arası taşımacılık işlemlerinde, paketleme ve muhafazalama işlemleri ayrıcalıklıdır. Uzun mesafelerin sorunları ile taşınılacak çevrenin coğrafi özelllikleri göz önüne alınır ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi metodları yerine getirilir. Paketlemeden sonraki aşamada taşıma aracına istifleme faaliyeti yapılır. Titizlikle uygulaması yapılan paketleme ve istif sayesinde eşyalar ziyan görmemektedir. İller arası nakliye hususunda zorunlu olan tüm resmi evraklarımız vardır. Şoförlerimiz tecrübeli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip şahıslardır. Şirketimizin ve personelimizin sahip bulunduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta olabilecek bütün resmi sıkıntılar önceden önlenmiştir. Şirketimiz tüm işlemlerde titiz işlem yapmaktadır.

İller arası nakliyat maliyetleri, gidilecek bölgenin uzaklığı, çelik kasalı taşıtın durumu, ihtiyaç duyulan ek seçenekler ve aracın büyüklüğü gibi hallere göre farklılık arzeder. Kuruluşumuz, şehirler arası nakliyat organizasyonlarında son derece uygun seçeneklerle ücretlendirme yapmaktadır.

» İzmir Şehirlerarası Nakliyat

 

Çiğli Kardeşler Nakliyat Hakkında Müşteri Açıklamaları

 • avatar resmi
  Ramazan DEMİR

  Çiğli içerisinde asansörlü nakliye hizmeti olan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin başka taşımacılık firmalarına kıyasla daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın taşınması hususunda bu firmayla anlaşmaya vardım. Firmanın yetkilisi İkbal bey ile irtibat halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam çizilmedi. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm Çiğli'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Alper DOĞAN

  Tavsiye sonucunda Çiğli Kardeşler Taşımacılık ile konuştum ve bu firma ile dairemi taşıdım. Mahmut bey ile beraberindeki arkadaşlar gerçekten beklediğim şekilde vazifelerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlemini yaptılar ve sıkıntısız bir şekilde taşınma işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Aylin AKDUMAN

  Eşyalarımı Çiğli'den Antalya'ya Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası taşıma konusu bakımından başarılı bir nakliye firması. Mükemmel bir organizasyonları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemdeki her şeyi güzelce sardılar. Titiz ve ayrıca düzgün çalıştılar. Kardeşler Nakliyatı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.