Çiğli Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Çiğli Kardeşler nakliyat

Evden Eve Nakliyat kapsamında 1972'den günümüze dek görev yaptığımız süreç içerisinde çok sayıda birey, şirket ve devlet kurumuna taşıma işi yapmış olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu alanda öncü konumundaki nakliyat kuruluşları arasında sayılmaktadır.

Müşterilerine nitelikli ve güvenceli iş sunan Kardeşler Nakliyat, geçmişten gelen süreklilik içinde güçlü bir referans ağı kazanmıştır.

Kardeşler Nakliyat organizasyon yapısı, bölgesel ve şehirler arası nakliye işlemlerinde kullandığı 3 adet ortanca hacimli ve 4 tane 10 tekerli taşıma aracı, şehiriçi asansörlü evden eve taşıma faaliyetlerinde faydanıza sunduğu üç ayrı nakil asansörü aracı, hassas materyal koruma işlemleri için 1200 metrekare kapalı alanı olan, emniyetli deposu ile ayrıca nakledilecek her farklı materyal ve eşya cinsine uygun olarak seçilmiş paketleme malzemeleri deposundan oluşmaktadır. Ayrıca kuruluşumuzun, hizmet sağladığı kişi ve kurumların eşya taşıma taleplerine kapsamlı cevap verebilme amacıyla istihdam ettiği, her biri kendi branşlarında eğitimli ve tecrübeli personel kadrosu bulunmaktadır.

"Mükemmel Kalite, Mükemmel Hizmet" sloganıyla, hizmet sunduğu müşterilere bir vaat veren şirketimiz, onların gereksinimlerinin hesaplı, yüksek standartlarda, güvenli bir şekilde ve zamanında sağlanmasını belli başlı kalite politikası olarak görmektedir.

» Kardeşler Nakliyat | » İzmir Evden Eve

 

Çiğli Kardeşler Nakliyat Hakkında Müşteri Açıklamaları

 • avatar resmi
  Ramazan DEMİR

  Çiğli içerisinde asansörlü nakliye hizmeti olan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Taşımacılık şirketinin başka taşımacılık firmalarına kıyasla daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın taşınması hususunda bu firmayla anlaşmaya vardım. Firmanın yetkilisi İkbal bey ile irtibat halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde neticelendirildi. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam çizilmedi. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Nakliyeye teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm Çiğli'lılara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • avatar resmi
  Alper DOĞAN

  Tavsiye sonucunda Çiğli Kardeşler Taşımacılık ile konuştum ve bu firma ile dairemi taşıdım. Mahmut bey ile beraberindeki arkadaşlar gerçekten beklediğim şekilde vazifelerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde nakliye işlemini yaptılar ve sıkıntısız bir şekilde taşınma işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Aylin AKDUMAN

  Eşyalarımı Çiğli'den Antalya'ya Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası taşıma konusu bakımından başarılı bir nakliye firması. Mükemmel bir organizasyonları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemdeki her şeyi güzelce sardılar. Titiz ve ayrıca düzgün çalıştılar. Kardeşler Nakliyatı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.